Co je na Chciflek tak super?

Hledejte práci v okruhu zvoleného místa v kombinaci s vyhledávacím dotazem. Nechte nás zpracovat pro vás kvalitní životopis. Vydělávejte sdílením inzerátů.

Rádi bychom se odlišili od portálů jako je Jobs nebo Práce, kteří nikomu nepřinášejí přidanou hodnotu a pro firmy jsou nesmyslně předražené.

Uchazeči Podnikatelé Inzerenti

Uchazeči o zaměstnání nebo brigádu

Chceme vám usnadnit hledání práce, kterou opravdu chcete dělat. Nebudeme vám podstrkovat inzeráty, které vás nezajímají.

Jsme jediný portál, kde můžete vyhledávat zadáním obce a maximální vzdálenosti. Najdete tak jen ty nabídky, které máte blízko a do kterých si můžete dovolit pravidelně dojíždět.

Nechcete nebo nemáte čas pořád koukat na náš web? Sledujte místo toho naše sociální sítě, kam pravidelně zajímavé nabídky práce umisťujeme. Máme Facebook, Instagram a LinkedIn.

Prohlédněte si zveřejněné nabídky →

Podnikatelé

Na Chciflek můžete získat nové zakázky, aniž byste museli platit za kontaktní údaje na firmu, která zakázku zadala. Nemusíte platit ani v případě, když se s firmou na spolupráci domluvíte.

Vyberte si zakázku, která vás zaujala a pusťte se do práce. Neplaťte předem inzertním portálům, které vám ještě nic nedaly.

Prohlédněte si zveřejněné zakázky →

Inzerující firmy

Neplaťte za zveřejnění inzerátu, na který se vám nikdo neozve. Takový inzerát pro vás ztrácí význam. Plaťte jen ty, díky kterým opravdu získáte někoho, kdo vám pomůže firmu dál rozvíjet.

Nechte nás vaše inzeráty bezplatně zpropagovat na sociálních sítích, na kterých se v dnešní době nachází mnohem více zájemců o práci.

Našim je najít toho, koho zrovna potřebujete, ne vám každý měsíc poslat fakturu za zveřejněné inzeráty, na které vám nikdo neodpověděl.

Začněte inzerovat efektivněji →